Habibi trávení plus 1,1kg

prevence kolik a průjmů, probiotika a prebiotika, vyvazovač mykotoxinů

Cena:720 Kč

 • Výrobce:Habibi
 • Záruka:99 měsíců
 • Kód:0000001
 • 1596909170habibi-11.jpg
 • 1596909221habibi-14.jpg
 • 1447260682_Habibi traveni.jpg
 • 1596909170habibi-11.jpg
 • 1596909221habibi-14.jpg
 • 1447260682_Habibi traveni.jpg
Popis produktu
Popis produktu

Habibi speciální směs trávení plus 

 

Doplňkové krmivo pro psy, kočky a koně v zájmovém chovu. Funkční výživa. Vyrobeno v
ČR.

 

Charakteristika:

 • Trojí podpora trávení: probiotické kvasinky Alltech Yea-sacc, prebiotika Alltech Biomos, Alltech Mycosorb.
 • Přispívá k normálnímu pH střevního prostředí.
 • Přispívá k normalizaci střevní mikroflóry, k obnově struktury střev a k jejich regeneraci.
 • Snižuje rizika spojená se zažívacími potížemi.
 • Posiluje fungování trávicího traktu.
 • Zvyšuje využití krmiv.
 • Pomáhá kontrolovat dopad mykotoxinů z krmiv.

 

SLOŽENÍ: INAKTIVOVANÉ KVASINKY RODU SACCHAROMYCES, CEREVISCE 50 %, VOJTEŠKOVÉ ÚSUŠKY, FENYKL

ANALYTICKÉ SLOŽKY: OBSAH DOPLŇKOVÝCH LÁTEK V 1KG: HRUBÝ PROTEIN 5 %, HRUBÁ VLÁKNINA 7,1 %, HRUBÉ OLEJE A TUKY 0 %, HRUBÝ POPEL 0 %, SODÍK 0,01 %.

OBSAH NUTRIČNÍCH DOPLŇKOVÝCH LÁTEK: MIKROORGANISMY: SACCHAROMYCES CEREVISIAE 5X1010 CFU ALLTECH- YEA-SACC

 

Způsob užívání: Podávejte jako podporu trávení při zažívacích potížích známého i neznámého původu (koliky, průjmy, výtok tekutiny z konečníku, nechutenství, vředy), při rozkrmování po operacích, při antibiotické léčbě, odčervení, v obdobích vyšší zátěže zažívacího aparátu (např. podezření na příjem sena horší kvality), podpora starých a špatně krmitelných koní, podpora sajících hříbat a hříbat kolem odstavu při budování střevní mikroflóry.

 

Při lehčích dismikrobiích podávejte 2 - 3 týdny.

Při těžších dismikrobiích podávejte 6 - 8 týdnů.

Podávejte podpůrně v rizikových obdobích po celou dobu jejich trvání.

Pokračujte v podávání i při zlepšení stavu a dokončete balení. U koní s vleklými zažívacími potížemi je možné podávat dlouhodobě.

 

Zamíchejte do zvlhčeného krmiva, případně dochuťte oblíbenou složkou potravy. Pokud je kůň na dietě a nemůže dostávat příkrm jadrného krmiva, zamíchejte směs do rozmočených senných granulí. Nezalévejte směs Trávení Plus horkou vodou! Zvlhčete směs až těsně před krmením. Pokud kůň odmítá novou chuť a aroma, začněte podáváním menších dávek v oblíbeném krmivu a zvlhčováním studenou vodou (teplá uvolňuje aroma více). Odmítání nových aromat a chutí je přirozená reakce koně na neznámé složky krmné dávky a kůň potřebuje čas na zvyknutí. Potíže koně vždy konzultujte s Vaším veterinárním lékařem. Více informací k problematice trávení najdete ve video poradně.

 

Další doporučení:

Zajistěte koni neustálý přístup ke kvalitnímu senu ideálně v průběhu celého dne (24 hodin) nebo ke kvalitní pastvě po postupném navyknutí a v dostatečném množství. Kůň by měl mít možnost neustále "co žvýkat". Vždy před podáváním příkrmu jádra nakrmte koně nejdříve objemným krmivem (senem). Nikdy nepodávejte příkrm jádra na lačno! Příkrm jádra by neměl být na jedno krmení větší než 2-2,5kg u dospělého koně (500kg). Příkrmy tedy ideálně rozdělte do více menších dávek - více menších příkrmů. Skladba příkrmu by měla být v průběhu dne stejná pro zajištění potřebné střevní rovnováhy bez výkyvů. Kůň, který je na dietě - tedy nedostává příkrm jádra, může o to více trpět nedostatkem vitamínů a minerálů. U takových koní je žádoucí dbát o to více na kvalitní vitamínově - minerální výživu. V případě diety jsou ideálním nosičem pro doplňky rozmočné senné granule. Všechny doplňkové směsi Habibi je možné kombinovat se základním doplněním vitamínů a minerálů pro každého koně - Habibi Organika - s dobře využitelnými organickými stopovými prvky. U koní s opakujícími se zažívacími potížemi doporučujeme prověřit zejména úspěšnost odčervení vyšetřením výkalů na přítomnost vývojových stádií parazitů (koprologie). Vhodné je zajistit i pravidelné ošetření chrupu.

 

Skladování:

Uchovávejte v suchém a chladném prostředí, nevystavujte přímému slunečnímu záření ani blízkosti zdrojů tepla. Papírová balení skladujte pouze v interieru, ne ve stájovém prostředí. Otevřené balení mezi jednotlivými použitími vždy zavírejte, chraňte před vzdušnou vlhkostí.

 

Dávkování:

10 ml = 7 gramů, 1 polévková lžíce vrchovatá (s kopcem) = 14 - 15 g