Máme pro Vás skladem desítky jezdekých sedel pro Vašeho koně.

Podle využití a zaměření si u nás můžete vybrat skokové sedla, dostihové sedla, drezurní sedla s hlubokým posedlím, sedla turistická pro nezkušené jezdce nebo na  pohodlné vyjižďky do přírody, dětská sedla s malým posedlím a sedla westernová.

Základní sedlové kostry jezdeckých sedel firmy Kentaur:

CARBON Sedlová kostra
CARBON sedlo kostra Kentaur

Sedlová kostra je laminována několika vrstvami karbonu, kevlaru a dvou dalších kompozitních vláken. Výsledkem je absolutně homogenní kostra, která je charakterizována svou lehkostí, pevností, pružností, nedeformovatelností a tvarovou stálostí. Díky své malé tloušťce a unikátnímu způsobu absorbujícím otřesy značně vylepšuje kontakt jezdce s koněm. Vyměnitelná a tvarovatelná přední výztuha k dispozici v pěti velikostech v kombinaci s tímto typem kostry zajišťuje unikátní variabilitu na současném světovém jezdeckém trhu.

GPR Sedlová kostra

Sedlova kostra KT GPR
Ekonomickou alternativou ke kostře karbonové je kostra celolaminátová, která je velikostí a tvarem naprosto totožná, ale je vyrobená ze skleněných vláken. Její váha je o 300 gramů vyšší. V přední části je vyztužena několika vrstvami karbonové a kevlarové tkaniny

WEBFLEX Sedlová kostra

Sedloví kostra KT webflex
Webflex kostra je klasická elastická kostra podélně vyztužená pevnou ocelí. Tělo kostry je vyrobeno ze sklolaminátu s popruhovým výpletem. V přední rozsoše je vymněnitelná a tvarovatelná kovová výztuha.

 

 


Zavítejte také do naší sekce pasování sedel, a ujistěte se, aby vašemu koni na hřbetě jezdecké sedlo dokonale sedělo.