Pavo Vital Complete 20 kg

  • Výrobce: Pavo
  • Záruka (měsíců): 24
  • Dostupnost: Skladem *
  • Vaše cena bez DPH: 1 961 Kč
  • Vaše cena s DPH: 2 255 Kč

TOTO ZBOŽÍ NEZASÍLÁME POŠTOU!!!

 

PAVO Vital

Dostává Váš kůň málo nebo žádné jádro, popř. doplňkové krmivo? Pak mu dejte Pavo Vital! Když krmíte svého koně (o hmotnosti 600 kg) méně než 1,5 kg a poníky (o hmotnosti 300 kg) méně než 0,75 jádra, tak nedostávají dostatečné množství vitaminů a minerálních látek. V tomto případě je řešením Pavo Vital.

Důležité vlastnosti:

  • bez melasy a obilovin
  • velmi nízký obsah cukru a škrobu
  • 100% přírodní ingredience: bojínek luční a vojtěška
  • vysoce stravitelné Intellibond® stopové prvky
  • bez GMO

Doplněk nové generace

Pavo Vital je doplněk pro denní použití: granule s obsahem všech vitaminů a minerálních látek, které váš kůň potřebuje, vyrobený ze 100% přírodních surovin a neobsahuje zbytečné doplňkové látky. Pavo Vital je unikátní díky obsahu nové formy stopových prvků - Intellibond®. Normálně mají stopové prvky jako je měď a zinek pro koně špatnou chuť, a tak doplňky s obsahem těchto prvků nejsou často chutné. Ale speciální Intellibond® stopové prvky jsou rozloženy v žaludku (ne v hubě) koně. Proto nemají negativní efekt na chutnost! Společně s přídavkem bojínku lučního a vojtěšky jsou Pavo Vital velmi chutné granule!

Sestavený na základě posledních vědeckých výzkumů

Všechny vitaminy a minerální látky jsou v Pavo Vital vědecky poskládány. Proto nemusíte používat kombinaci různých produktů / doplňků, které byste přidali koním do krmiva, což zabraňuje rizikům předávkování. Pouze jedna denní dávka doplňku Pavo Vital, dle krmného návodu, je dostatečná k maximálnímu využití a podpoře zdraví vašich koní a poníků.

Balení : pytel 20 kg

Charakteristika krmiv Pavo: Krmiva základní řady představují pečlivě vyvážená krmiva, která tvoří perfektní základ každodenního krmení vašeho koně (koně rekreační, provozující nenáročné sporty nebo žádné, běžná zátěž). Pavo – špičková holandská krmiva a vitaminové doplňky pro koně, produkty, jejichž posláním je přispívat ke zdraví a vitalitě koní. Pavo přenáší nejnovější vědecké poznatky do revoluční výživové koncepce a vynikající kvality výrobků. Pavo vyvíjí vysoce kvalitní výrobky a krmné koncepce, které byly pečlivě ověřeny na vědeckém základě a vyzkoušeny v praxi. Všechny přesně odpovídají potřebám jednotlivých koní. Zdraví – Pavo považuje za svůj úkol přispívat ke zdraví všech koní. Kvalita – Pavo znamená nejlepší kvalitu surovin a kvalitní výrobky, ale také odborné znalosti, vědomosti o krmivu a vysoce kvalitní poradenství – bezpečná krmiva nejvyšší kvality. Při výrobě krmiv Pavoi jsou využívány nejmodernější technologické postupy, které zajišťují požadované zpracování vstupních surovin a tím vysokou kvalitu krmiv s důrazem na jejich stravitelnost, využitelnost a zdravotní nezávadnost. Každý dodavatel se podrobuje důkladné analýze rizik počínaje původním zdrojem surovin a jejich skutečnou dodávkou. Použití vybraných surovin: vločkované obiloviny – vločkování je hydrotermická úprava, při které se obiloviny napařují od 5 do 20 minut při teplotě 100–120 °C. Předpokládá se, že se vločkováním zvýší využití energie o 7 až 15 %. pufované obilniny (popcorn) – pufování je hydrotermická úprava, která je založena na principu využití rázového uvolnění tlaku a odpaření vlhkosti zevnitř zrna – nadouvání – vyšší stravitelnost, nižší riziko nestráveného škrobu v tlustém střevě (kolika). extrudované suroviny – extruze je hydrotermická úprava, při které působí na suroviny teplota 120–140 °C za zvýšeného tlaku do 1 minuty. Zvyšuje se využití energie, bílkovin a snížení obsahu antinutričních lá­tek.

Zeptejte se nás

doktor house

volejte do prodejny

+420 601 226 611

 

Poradenství ihned při výběru...