Sedlo Prestige X BREATH K

  • Výrobce: Prestige
  • Dostupnost: Skladem
  • Vaše cena bez DPH: 73 273 Kč
  • Vaše cena s DPH: 88 660 Kč

Prestige X Breath K

Velký, anatomicky tvarovaný otvor v posedlí uvolňuje prostor pro kostrč a dovolí lepší cirkulaci vzduchu jak jezdci tak koni. Menší oválný otvor směrem k přední rozsoše navíc pohlcuje dopad při doskoku koně. Na posedlí a kolenních opěrkách je dvojtá telecí kůže pro lepší přilnavost. Materiál Honeycomb pokrývá zbytek sedla a díry v něm zvyšují pohodlí a odvádí horko od koně.
Na sedle se vyskytují i kompozitní vlákna, které podporují pružnost. Sedlo je velice kontaktní díky provedení Mono bočnice a nízkým polštářům. Díky speciálnímu provedení nevyžaduje sedlo každodenní údržbu. Glycerinové mýdlo se důrazně nedoporučuje.

Italská společnost Prestige věnující se především prodeji anglických sedel v různých kolekcích pro určité disciplíny. Sedla můžeme pořídit i zde i v zahraničí, vynikají vysokou kvalitou a morfologickým zaměřením na určité disciplíny. Můžeme objednat sedla parkurová, drezurní a volnočasová. Objevují se ale i doplňky k sedlům, uzdečky a jiné jezdecké základní vybavení. Více zde

Zeptejte se nás

doktor house

volejte do prodejny

+420 601 226 611

 

Poradenství ihned při výběru...