DROMY Elektrolyt 1kg

Rgenerace po sportovním výkonu.

Cena:350 Kč

  • Dostupnost:Dostupnost na dotaz
  • Výrobce:DROMY
  • Kód:0000317
  • Snimek obrazovky 2024-04-23 v14.15_.47_.png
  • Snimek obrazovky 2024-04-23 v14.15_.47_.png
Popis produktu
Popis produktu

Dromy Elektrolyt

 

Specifikace produktu

PRO ÚČINNOU REGENERACI PO SPORTOVNÍM VÝKONU I PŘI DEHYDRATACI ORGANISMU

Krmný doplněk s obsahem důležitých elektrolytů a vitaminů na glukózovém a aminokyselinovém základě. Obsahuje koncentrovanou dávku vitaminů, které pomáhají organismu normalizovat metabolismus
na optimální fyziologickou hranici a tím, zkracují potřebnou dobu regenerace.
Po každém fyzickém výkonu dochází k narušení rovnováhy vnitřního prostředí, ke kumulaci únavy
a hromadění škodlivých metabolitů. Antioxidanty vitaminy C&E pomáhají chránit svalová vlákna ničením "volných radikálů", škodlivého vedlejšího produktu, vznikajícího při práci svalů.
Neesenciální aminokyseliny podporující zvýšení energetického výdeje při svalové činnosti.
Pomáhá snižovat a oddalovat nástup vyčerpání a urychluje regeneraci organizmu po jakékoli fyzické zátěži, zlepšuje absorpci elektrolytů v trávicím traktu.
Glukóza - jediná forma cukru, která proudí v krvi, dostává se do celého těla, kde se využívá jako pohotovstní zdroj energie. Ukládá se ve svalech a játrech ve formě glykogenu. Snížená hladina elektrolytů vede u koní ke snížení výkonnosti v důsledku dehydratace, svalovým problémům jako např. myopatie a k tvorbě kyseliny mléčné ve svalech. Ztráty elektrolytů se výrazně zvětšují v teplém počasí a při zvýšené zátěži.
Tehdy je třeba přikládat ještě větší důležitost pravidelnému podávání elektrolytu.

Způsob užití (indikace): pro vyrovnání ztát elektrolytů vyloučených potem, při zvýšené zátěži, regenerace svalstva po prodělané myopatii, při stavech vyvolávajících nadměrné pocení (vysoké teploty v letním období, nadměrné pocení, průjmové onemocnění, horečnaté onemocnění, stresové situace, vyvolané cestováním, změnou prostředí).

Dávkování: 2 odměrky ± 50 g  denně vmíchat do krmné dávky. 
Pro koně o hmotnosti 550 - 600 kg

Hmotnost: 1000 g