Péče o kožené výrobky

U každého koženého výrobku platí jedno. Pro jeho udržování a správnou funkci je třeba o něj pravidelně pečovat. Správná péče napomáhá udržení kvality, barvy a přirozených vlastností kůže a zamezuje jejímu poškození. Máte pocit, že vaše kožené věci už nemají pěknou barvu, nejsou tak čisté jako na začátku nebo kůže časem ztvrdla?  Krémy na kůži pomáhají udržovat její vlastnosti a při pravidelném používání dokáží vrátit kůži její původní slávu a lesk. Je jedno, zda jde o sedlo, uzdečku, ohlávku nebo jiný kožený výrobek. 

Olej na kůži je určen pro hloubkovou výživu kůže. Díky tomu zůstává pružná a ponechává si své vlastnosti i přes používání nebo stáří. Oleje na kůži nejen vyživují, ale také obnovují. Jsou vhodné pro každý kožený výrobek bez ohledu na určení nebo barvu.

Balzám na kůži je vhodný k oživení barvy, zlepšení gripu kůže a eliminaci nežádoucích a škodlivých látek, které by mohly znehodnotit kůži nebo její vlastnosti. Pro dosažení nejlepšího výsledku doporučujeme používat v kombinaci s mazáním a olejem na kůži.

Mýdla na kůži vám pomohou v péči o jakékoli kožené výrobky. Mýdlo kůži nejen čistí, ale také ošetřuje a vyživuje. Kůže je po ošetření zbavena nečistot, jemná, změkčená a pružná. Po vyčištění mýdlem je vhodné kůži dále ošetřit vyživujícím balzámem. Při pravidelné péči vám bude vaše kožená výbava sloužit dlouhou dobu