Podkova MUSTAD LiBero zadní 2 čepičky (H)

Podkova MUSTAD LiBero : nejvyhlášenější podkovy mezi podkováři, vysoká kvalita za dobrou cenu, tvar je odvozen od nejčastěji se vyskytujícího tvaru kopyta teplokrevných evropských koní. Podkovy jsou vyráběny speciálně na přední a zadní a na levé a pravé nohy pomocí kratšího vnitřního ramene a delšího vnějšího ramene, rýha je posunuta blíže k patkám a vzdálenost mezi první a poslední dírou na podkováky je na vnitřním ramenu menší. Čepičky podkov jsou taženy vně profilu podkovy a výrazně tak usnadňují usazení podkovy na kopyto. Koncepce podkov LB minimalizuje nároky na dodatečné úpravy tvaru při podkování a jejím výsledkem je rychlé a přesto šetrné podkování. Šířka : 111 mm Délka : 109 mm

Cena:75 Kč

  • Dostupnost:Dostupnost na dotaz
  • Výrobce:MUSTAD
  • Kód:1000602z
  • 1447260623_3898.jpeg
  • 1447260623_3898.jpeg
Popis produktu
Popis produktu

Podkova MUSTAD LiBero :

nejvyhlášenější podkovy mezi podkováři, vysoká kvalita za dobrou cenu, tvar je odvozen od nejčastěji se vyskytujícího tvaru kopyta teplokrevných evropských koní.

Podkovy jsou vyráběny speciálně na přední a zadní a na levé a pravé nohy pomocí kratšího vnitřního ramene a delšího vnějšího ramene, rýha je posunuta blíže k patkám a vzdálenost mezi první a poslední dírou na podkováky je na vnitřním ramenu menší.

Čepičky podkov jsou taženy vně profilu podkovy a výrazně tak usnadňují usazení podkovy na kopyto.

Koncepce podkov LB minimalizuje nároky na dodatečné úpravy tvaru při podkování a jejím výsledkem je rychlé a přesto šetrné podkování.

Šířka : 111 mm

Délka : 109 mm