Skokové sedlo NORTON REXINE CLOSE CONTACT syntetické

Nový vylepšený, pevnější a odolnější model

Cena:5 690 Kč

Varianty:
  • Dostupnost:Dostupnost na dotaz
  • Výrobce:Norton
  • Kód:117112
  • 1447261104_Rexine CC.jpg
  • 1447261104_Rexine CC.jpg
Popis produktu
Popis produktu

Nový vylepšený, pevnější a odolnější model kontaktního sedla Norton Rexine Close Contact. Toto lehké syntetické sedlo má povrch z bezúdržbového odolného vinylu. Sedlo má plastovou kostru, výkroj na kohoutku a tato nová verze má navíc možnost výměny komory. Teď si již komoru můžete vyměnit sami – jednoduše dokoupíte odpovídající komoru a pak už vám stačí jen šroubovák. Namísto nýtků jsou u tohoto sedla vpředu u komory šrouby. Sedlo je skokově univerzální, lze je využít pro běžnou práci i skákání, posedlí je středně hluboké, kolenní opěrky jsou nastavitelné, na suchý zip. Zadní rozsocha je hranatá. V zimních měsících se nedopručuje sedlo nechávat dlouhodobě na mrazu.

Sedla se dodávají pouze se střední (černou komorou). Pokud potřebujete jinou šířku komory, musíte si ji k sedlu dokoupit.

Ošetřování: pokud je sedlo zašpiněné, otřete jej vlhkým hadříkem. Vhodné jsou také speciální prostředky k ošetřování syntetických sedel. Nepoužívejte prostředky k ošetření kůže! Doporučujeme v sedlovně chránit sedlo obalem před usazováním prachu a jiných nečistot