Solárium pro koně PS800 SUNDANCE

Celkově blahodárně působí na uvolnění organismu, zlepšuje plodnost plemenných zvířat, zvyšuje imunitu i regenerační schopnosti svalové hmoty

Cena:33 500 Kč

  • Dostupnost:Skladem
  • ps800.jpg
  • ps800.jpg
Popis produktu
Popis produktu

!!! TOTO ZBOŽÍ NEZASÍLÁME POŠTOU !!!
(pouze po telefonické domluvě - v případě zájmu volejte +420 606 611 213)

Solárium pro koně PS800 SUNDANCE

Celkově blahodárně působí na uvolnění organismu, zlepšuje plodnost plemenných zvířat, zvyšuje imunitu i regenerační schopnosti svalové hmoty a je ideální i na rychlé vysušení srsti.

Solárium má nastavitelnou minutáž, ventilaci a možnost přepnutí UV nebo IR záření.

Ultrafialové záření: je součástí slunečního světla. Má baktericidní účinky, zlepšuje imunitu, podporuje tvorbu vitamínu D, zlepšuje svalovou výkonnost a tvorbu červených krvinek.

Infračervené záření - teplé: redukovat stres snižuje únavu, zmírňuje bolesti kloubů, zlepšuje krevní oběh a posiluje imunitu.

Solárium obsahuje:
8ks infračervených žárovek.
4ks regulovatelných elektrických ventilátorů


Rozměr: 180 x 720 x 18cm
Výkon: 2100W
Hmotnost: 26kg
Napětí: 230V - 60HZ.


Většina koní se zejména v zimních obdobích jen velmi zřídka nebo v nedostatečném množství dostane na slunce, jehož záření je v tomto období nejvíce omezené. Proto je vhodné využít záření solária, které významně podporuje tvorbu vitaminů A, příznivě ovlivňuje množství červených krvinek. Zlepšuje plodnost plemenných zvířat, celkově blahodárně působí na uvolnění svalstva koní, zvyšuje imunitu i regenerační schopnosti organismu.
Infračervené světlo blahodárně ovlivňuje i vegetativní nervový systém. Působí preventivně na vznik infekcí, plísní, houbových onemocnění, nachlazení a ekzémů.
Solária splňují nejpřísnější Evropské normy, podle současných CE pravidel. Individuální části pocházejí z nejlepších materiálů a jsou pečlivě vybírány. Všechno zařízení je postaveno z pevných materiálů.